loading
e-shop

Co je Šikulaťka

  • Stavebnice rozvíjí šikovnost dětí, hotový výrobek se stává interaktivní hračkou. Stavebnice mohou sloužit i jako výuková pomůcka pro pracovní činnosti a technickou výchovu.
  • Šikovnost rukou i myšlení: Naše stavebnice u dětí rozvíjí pro život univerzálně potřebné schopnosti - např. koordinace pohybů, jemná motorika, rovnováha, odhad, trpělivost, přesnost, pozornost, kreativita, obezřetnost, cílevědomost atd. K tomu jsou rozvíjeny i řemeslné dovednosti jako např. konstrukce ze dřeva, práce s návodem, skládání a lepení, měření, broušení aj. Porovnávání tvarů a délek, funkce páky, síla, stabilita (aj.) je s používáním našich stavebnic rozvíjeno prakticky neustále. 
  • Jednotlivé produkty se liší podle obtížnosti (stupeň 1-5) a typu praktických dovedností, které u dětí rozvíjejí (uvedeno u produktu).

Reference:

"Naprosto úžasné, moc moc díky! Je to fakt skvělé a musím doporučit, vyrobeno kvalitně a podporuje všechno, sám co uděláš, sám si pak užiješ dooost zábavy, bravo nápadu! Přejeme hodně inspirace do budoucna a všem vřele doporučujeme, vše i s komunikací na 1*, rychlé dodání a kvalita za super cenu. Jsme opravdu nadšení!!!" (zákazník GabaBay, Flér)

"Krásné výrobky pro malé kutily. Je skvělé, že si na tom nacvičí zručnost. Navíc bezvadná komunikace s paní prodávající. Díky! " (zákazník MaaKaa, Flér)

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2021 Šikulaťka | Powered by: Foxmart web 1.3.1 | Foxmart-software
Question